AQW Srbija Forum- za ljubitelje AQW.
Dobrodosao na AQW Srbija Art Forum. Ovaj forum je namenjen prvenstveno da stvori jednu grupu ljudi koja ce uvek biti tu da stavlja vazne informacije a takoce i raspravlja o desavanjima u AQW svetu. Takoce mozete da kacite svoje slike, crteze vezano za AQW da ih drugi mogu videti i prokomentarisati svoje misljenje o tome. Ovde uvek mozete naci sebi slicnu osobu koja ce da deli vase misljenje ili mozete da se uputite u raspravu o nekim stavrima koji vam se cine u AQW losim ili boljim za sve. Na taj nacin vi doprinosite da forum napreduje iz dana u dan i sa njim i vi sticete nove prijatelje. Drago nam je sto ste izabrali nas forum!!


Join the forum, it's quick and easy

AQW Srbija Forum- za ljubitelje AQW.
Dobrodosao na AQW Srbija Art Forum. Ovaj forum je namenjen prvenstveno da stvori jednu grupu ljudi koja ce uvek biti tu da stavlja vazne informacije a takoce i raspravlja o desavanjima u AQW svetu. Takoce mozete da kacite svoje slike, crteze vezano za AQW da ih drugi mogu videti i prokomentarisati svoje misljenje o tome. Ovde uvek mozete naci sebi slicnu osobu koja ce da deli vase misljenje ili mozete da se uputite u raspravu o nekim stavrima koji vam se cine u AQW losim ili boljim za sve. Na taj nacin vi doprinosite da forum napreduje iz dana u dan i sa njim i vi sticete nove prijatelje. Drago nam je sto ste izabrali nas forum!!
AQW Srbija Forum- za ljubitelje AQW.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ziri and the Flying Bacon Cat Fortress+Ziri's Magical Rares Shop

Go down

Ziri and the Flying Bacon Cat Fortress+Ziri's Magical Rares Shop Empty Ziri and the Flying Bacon Cat Fortress+Ziri's Magical Rares Shop

Post by Admin Sun May 29, 2016 5:05 pm

Dobar dan dragi moji clanovi, ljubitelji AQW sveta i svega sto ima veze s time, dugo se nismo videli od poslednjeg mog posta ovde sto sam okacio, imao sam neke svoje razloge da ne pisem neko vreme al sam sad ponovo tu da vam saopstim par vesti u vezi AQW i onog sta bih trebalo da bude u skorije vreme. Pre svega vas informisem da AQW polako privodi kraju rewrite, AE team radi na resavanju vecine bagova na testing serverima i na nama je da ih informisemo o tome sta ima da se popravi, sta nas najvise muci, koji su problemi, bagovi, glichevi koji trebaju da se poprave kako bi igrica radila bolje, da se skinu botteri i promeni zastita, da se onemoguci le bot da farma za nas, da igraci malo uzmu stvar u svoje ruke i vode vise paznje u vezi onog sto rade, bilo je dosta problema u vezi toga jer se igraci zale kako zbog toga mnogi napustaju AQW, il zato sto community nije onaj sto je bio pre, kad su svi pricali, il zbog bot programa, sto neko farma sam, a neko ceka da mu sve urade umesto njega, sto nije uredu. Al dobro, videcemo kako ce se razvijati stvari u skorije vreme. Sad bih se okrenuo vestima koje se vec desavaju, pre svega prekjuce je stigao novi relise u vezi nove sage Games of Throness, u pitanju je Ziri event, to je jedan od zloca, u pitanju je jedan cudan relise pun crazy monstera i mapa, sto se tice samih stari koji dolaze u novom rare shopu vecina njuh su cudnog izgleda, kostaju dosta ac, imate neke gold iteme al po meni ti itemi nisu nesto u porecenju sa ovih sto kostaju, obicno je je to 10% free items za gold, a sve ostalo je ac, ko hoce vise da zna o eventu moze da ga proce, samo treba da se uloguje i da klikne na game menu gore da bih preso na mapu, imate i tamo shop, pa mozete da pogledate, meni nije nesto al ako vam se svica slobodno mozete da nabavite membership da bih uzeli iteme za gold il da budete free player da bih uzeli ghost capes za gold. Naravno boss, macka sa cetiri glave dropa neke secret iteme koji ce se transformisati u neke cool stvari sledece nedelje pa ako ste zainteresovani za farmanje onda slobodno mozete da pocnete, % za drop im se krece od 1 do 10%- imate secret i super secret item pa vi vidite kolko ce vam biti potrebno vremena da oba sakupite, takoce osim toga dropa jos i house dark dungeon koji deluje dosta dobro, mislim damu je drop isto dosta tezak nisam uspeo da ga uzmem jos al ako ste zainteresovani mozete da pogledate kako izgleda na wiki, tamo imate sve u vezi toga, nadam se da sam vam pomogao kolko toliko, sad bih voleo da se odjavim i pozelim vam sve najbolje u vezi svega, puno mi znaci vasa podrska ako takvih uopste i ima, nisam siguran da bilo ko jos prati ovaj forum, ne bih se cudio da nema nikog jos uvek, kako stoje stvari nas community sa naseg podrucja i nije nesto pricljiv. Takoce bih hteo da se zahvalim nasim igracima sto prave video klipove na youtubu i nasem lideru u ostavci fire onagi1 na svemu sto je uradio u vezi AQW, sto je pokusao malo da nam priblizi i pokaze sta je to, nadam se da ce te i dalje da uzivate u AQW, ja sigurno hocu, ako bude dobrih stvari u skorije vreme pokusacu da vas obavestavam, nisam 100% siguran dal cu moci il cu da vidim

Admin
Admin

Posts : 12
Join date : 2016-01-04

https://aqwsrbijaart.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum